O mnie

Hejka hej!


Mogłabym, a ręczę Wam, że zrobiłabym to z wielką chęcią, przedstawić się jako gwiazda ujeżdżenia. Malwinka Cudowna, Malwinka Utalentowana i takie tam inne bzdury. Problem tylko taki, że ja nie jestem z tej elity tak zwanych mistrzów.

Wolno przechodzę przez różne etapy swojej jeździeckiej ścieżki, a przy tym wszystkim dogłębnie poznaję każdy z problemów, na który można się natknąć. Każdy dogłębnie, każdy z osobna. Ręczę Wam, w życiu nie zaliczyliście tylu porażek, ile zaliczyłam już ja. Jestem w tym Mistrzynią (przez duże "eM") i zdaje się, że nie zanosi się na to, żeby ktoś mnie w tym pobił. Nie łudźcie się, nie zdobędziecie tego tytułu. 


Dlatego też jeśli miałeś już lub (co gorsza) masz jakiś problem, nie bój się. Ja też już go miałam. Nie wiesz, jak sobie z nim poradzić? Napisz do mnie. Nie gryzę. Nie kopię. Zdarza mi się parskać, taka tam końska przypadłość; nie jest to groźne. 

Czasami zarażam, ale tylko optymizmem. Uśmiecham się patrząc na do połowy pustą szkalnkę. Ale częściej zamiast rozczulać się nad stopniem jej napełnienia (objętość i inne bzdety mam gdzieś), po prostu wypijam jej zawartość. A potem idę do marketu kupić nową colę. Albo herbatę. Kocham herbatę. 

Nie mam konia, chociaż w bliżej nieokreślonej przyszłości zamierzam sobie takowego sprawić. Podobnie jak nie mam konia, nie mam też ulubionej marki bryczesów, ani ulubionej rasy kopytnych. 

No dobrze, zapomnijcie o tym ostatnim. Mam słabość do tinkerów. Pół roku treningów na jednym z bardziej krnąbrnych "egzemplarzy" nieźle poprzewracał mi w głowie. Normalka. 

Bloga założyłampod koniec sierpnia, gdy byłam jeszcze na urlopie (ach te piękne czasy), chociaż pierwsze myśli pojawiły się jeszcze w lipcu. Czemu go piszę? Bo chcę pomóc osobom takim jak ja, którym jeździectwo nie zawsze układa się tak, jakby tego chcieli. Wiem jak to jest. 

No a poza tym, co tu gadać, kocham pisać. Pisać dla samego pisania. 

Jeśli chcesz się mnie o coś spytać lub po prostu pogadać o koniach, możesz znaleźć mnie na GOOGLE+, napisać do mnie maila na adres jak.lepiej.jezdzic.konno@gmail.com lub polubić moją stronę na Facebooku. Będzie mi bardzo miło. 

Nie muszę chyba tego pisać, pewnie sami dawno już zauważyliście, jestem straszną gadułą. Z tego wszystkiego zapomniałam Wam się przedstawić. Jestem Malwina. 

Malwina

PS. Bardziej ciekawskich zapraszam tutaj :)
Copyright © 2014 JAK LEPIEJ JEŹDZIĆ KONNO? , Blogger
Wypasiony Katalog Stron